OPRAVY A NÁTĚRY STŘECH - HRONAT

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

OPRAVY A NÁTĚRY STŘECH

SLUŽBY


Stejně jako je nutné pečovat o konstrukce a stavby, je nutné pečovat i o jejich střechy. V rámci nabídky služeb provádíme opravy střešních plášťů plochých střech, nátěry střech a nátěry klempířských prvků. Máme mnohaleté zkušenosti a Vaše požadavky a představy jsme schopni splnit kvalitně a rychle!

Kvalitní nátěr výrazně prodlouží životnost střechy a celkového objektu. Nejčastěji se provádějí nátěry plechových střech, které podlehají korozi, nicméně bychom neměli opomínat ani střechy lepenkové. Díky moderním technologiím jsme schopni střechu vyčistit, provést opravy míst nejrůznějšího zatékání a následně provést nátěr krytiny špičkovými barvami tak, že je téměř k nerozeznání od nové. Navíc ji tím ochráníme a výrazně prodloužíme její životnost. Tyto práce provádíme na bytových, panelových a rodinných domech, nebytových prostorech i komerčních a průmyslových objektech.


Opravy střešního pláště plochých střech
Provádíme opravy střešních plášťů plochých lepenkových střech. Stávající střešní plášť očistíme, provedeme opravu poškozených míst a následně provedeme položení a natavení nového finálního střešního pláště. 


Ochranné nátěry střešního pláště plochých střech
Dále provádíme nátěry střešního pláště plochých střech. Střešní plášť nejdříve očistíme, čímž odstraníme prach a nečistoty. Pak vyspravíme popraskaná a poškozená místa. Na takto připravený střešní plášť nanášíme penetrační nebo základní nátěr a poté nátěr vrchní barvou.  


Protikorozní a ochranné nátěry plechových střech
Nátěry na střechách provádíme nejen z důvodů ochrany proti korozi, ale často také z estetických důvodů. Technologický postup zvolíme přesně podle Vašich požadavků a možností. Střechu nejdříve očistíme, čímž odstraníme povrchovou korozi a části původního nátěru, prach a nečistoty. Na takto očištěnou střechu pak nanášíme nátěr základní barvou a poté nátěr vrchní barvou ve Vámi zvoleném odstínu.

Nátěry a instalace klempířských prvků
Jako součást zakázek na opravy a nátěry střech, případně jako samostatné zakázky provádíme instalaci a nátěry okapů, úžlabí, závětrných lišt a dalších klempířských prvků, které jsou součástí střech. K nátěrům klempířských prvků používáme osvědčené základní a vrchní nátěrové hmoty v odstínech dle požadavku zákazníků. Nátěru vždy předchází hrubé očištění natíraných ploch pomocí drátěných kartáčů.
V případě Vašeho zájmu stačí vyplnit a odeslat poptávku, případně nám zavolat. Po provedeném zaměření objektu a konzultaci ohledně požadovaného materiálu a termínu provedení Vám vypracujeme ZDARMA cenovou nabídku.
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky