NÁTĚRY OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ - HRONAT

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

NÁTĚRY OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

SLUŽBY


Ocelové konstrukce patří v technické praxi mezi nejpoužívanější materiály, obvykle plní funkci nosných prvků staveb, případně jsou samonosnými stavbami samy o sobě. Na jedné straně mají výtečné mechanické vlastnosti, na druhé straně jsou však náchylné ke korozi. Proto jsou konstrukce ve venkovním prostředí zpravidla ošetřeny základovou barvou a dalším krycím nátěrem, který má kromě hlavní funkce ochrany proti korozi také funkci estetickou. Nátěry ocelových konstrukcí jsou proto základním předpokladem dlouhé životnosti a neměnných mechanických vlastností konstrukcí.

Aby antikorozní nátěr dobře ochránil ocelovou konstrukci, je nutné při práci dodržet základní pravidla pro nátěry, a to zejména:

• Pečlivě připravit podklad pro nátěr
• Dobře zvolit barvy
• Správně provést technologický postup k použitému nátěrovému systému

Příprava povrchu před nátěrem je mimořádně důležitá, čím lépe je podklad připraven, tím kvalitnější povrchová úprava vznikne. Výběr barev závisí na druhu kovu, požadované životnosti a na podmínkách, které na kovovou konstrukci působí.


V rámci našich služeb provádíme nátěry ocelových konstrukcí všech druhů.


Obecně je nutno říci, že tato problematika je hodně komplexní s mnoha způsoby řešení a proto se vyplatí objednat si k této práci, specializovanou firmu, která je zárukou precizního a profesionálního provedení. Při nátěrech používáme jen kvalitní a osvědčené nátěrové hmoty od tuzemských i zahraničních renomovaných výrobců.
Pokud potřebujete provést ochranný nátěr, kontaktujte nás ! 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky